Alfaparf Semi Di Lino Reconstruction Restrukturáló maszk 200ml
Cikkszám: #39802
9 269 Ft
46 345 Ft / l
Nincs Raktáron | Rendelhető
A termék kiszállítása, annak beszerzése miatt hosszabb időt is igénybe vehet!
db
ÉRTESÍTÉS
olcsóbban szeretném
A rendelése még nem érte el a(z) 12 000 Ft összeget, ezért 690 Ft logiszitkai költséget számolunk fel.Szállítási költség 1 390 Ft -tól!Díjmentes kiszállítás 25 000 Ft feletti rendeléshez!Személyes átvétel esetén ingyenes.
ℹnézd meg a szállítási költséget
Gyűjtsd a pontokat és vásárold le később!
Minden 150Ft feletti vásárlása esetén 1 pontot írunk jóvá, ami 1Ft-nak felel meg, melyet a következő vásárlás során beváltható.
Adja vissza hajkoronája elvesztett szépségét és ragyogását! Az Alfaparf Milano Semi di Lino Reconstruction hajpakolás erőt ad a hajszálaknak, ráadásul megvédi őket a szennyezett városi környezet kellemetlen hatásaitól. Rendszeres használata mellett a töredezett hajnak is búcsút inthet.
Tulajdonságai:
14%-kal fokozza a hajszálak erejét – laboratóriumi tesztek bizonyítják az UV szűrő megelőzi a haj kifakulását és ellenállóbbá teszi óvja a hajat a városi környezet szennyeződéseitől mélyrehatóan táplálja a hajszálakat növeli a haj töredezéssel szembeni ellenálló képességét.
Annak érdekében, hogy mindig a legjobb élményt nyújthassuk neked, a szepsegcikk.hu oldalon sütiket használunk. Ha szeretnél erről többet megtudni, akkor kattints ide!
↑
Alfaparf Semi Di Lino Reconstruction Restrukturáló maszk 200ml
Kérem értesítsenek, ha a termék ára az általam megadott érték alá csökken.
VételárFt
Név
E-mail cím
Értesítést kérek
Alfaparf Semi Di Lino Reconstruction Restrukturáló maszk 200ml
Kérem értesítsenek, ha a termék újra készleten lesz és megrendelhetem.