Gyűjtsd a pontokat és vásárold le később!
Minden 150Ft feletti vásárlása esetén 1 pontot írunk jóvá, ami 1Ft-nak felel meg, melyet a következő vásárlás során beváltható.
"Alkoholmentes, bőrnyugtató panthenolt és hidratáló aloe vera kivonatot tartalmazó arcvíz, amely felfrissíti és felfrissíti az arcbőrt, és megnyitja az eltömődött pórusokat.
Minőségmegőrzés: Az arctoner sértetlen csomagolásban a gyártástól számított 2 évig megőrzi minőségét. Ez az idő a hátsó címke alján található (hónap/év). Mivel ez a készítmény csak nagyon kis mennyiségű tartósítószert tartalmaz, felbontás után ne használja 1 évnél tovább, még akkor sem, ha a termékben nem tapasztal minőségi változást!
Annak érdekében, hogy mindig a legjobb élményt nyújthassuk neked, a szepsegcikk.hu oldalon sütiket használunk. Ha szeretnél erről többet megtudni, akkor kattints ide!
↑
Soliteint Tonik 150ml normál és érzékeny bőrre
Kérem értesítsenek, ha a termék ára az általam megadott érték alá csökken.